+ 86-15716172181 sales@acmemachinery.cn
Kamu di sini: Rumah » Produk » Pemutar Kimpalan Penyelarasan Sendiri » Rolling Turning Welding Self Aligning 25T Untuk Tangki

Hubungi Kami

TELEFON
+ 86-15716172181

EMAIL
sales@acmemachinery.cn

ALAMAT
NO.508, Bangunan C, Jalan Youyi, Daerah Xishan, Wuxi, China

Rolling Turning Welding Self Aligning 25T Untuk Tangki

Kongsi kepada:

▲ Kapasiti Memuat: 25T
▲ Jenis: Penjajaran Diri
▲ Bahan Roller: Keluli dan Getah
Dia Bahan Kerja Dia yang sesuai: φ500-3800mm

  • WRZ-25
  • ACME
  • 84688000
Kuantiti:

Penerangan Produk

Gambaran keseluruhan:

Fungsi utama Self Adjustable Welding Rotator adalah menggulung benda kerja dengan pelbagai saiz tanpa mengubah

pusat roda. Ia digerakkan oleh motor DC atau AC untuk memastikan kelajuan tetap dengan beban keseimbangan luar 15% dan
dikendalikan secara elektronik oleh panel kawalan jauh yang dipasang pada kabel sepanjang 10 meter standard.

Kelebihan:

l Kapasiti muatan yang besar, keupayaan memandu yang kuat

l Beroperasi dengan alat kawalan jauh, ringkas dan boleh dipercayai

lKeluli keluli dan getah, tahan suhu tinggi

l kecekapan tinggi, ketepatan tinggi, julat penyesuaian yang besar

Perkhidmatan yang disesuaikan:

Kami juga dapat menyediakan semua jenis rotator kimpalan khas, seperti roller putar bergerak, roll putar muat dan

rotator kimpalan condong dll.

Soalan Lazim:

S1: Berapakah tempoh jaminan?

J: 18 bulan. Dalam masa 18 bulan, dalam penggunaan dan penyelenggaraan biasa, jika ada yang tidak kena dengan mesin kami, kami akan menyediakan alat ganti secara percuma. Dari 18 bulan, kami akan menyediakan alat ganti dengan harga kos.

S2: Berapa lama masa penghantaran?

J: Biasanya dalam masa 30 hari.

S3: Bagaimana dengan tempoh pembayaran?

A: T / T atau L / C.

S4: Adakah anda menguji produk sebelum penghantaran?

J: Ya, kami menguji 100% produk kami sebelum penghantaran.


Parameter teknikal

ModelWRZ-5WRZ-10WRZ-25WRZ-40WRZ-60WRZ-80WRZ-100
Memuatkan Kapasiti (T)51025406080100
Diameter bahan kerjaMin. (Mm)2503205006007008501000
Maksimum (mm)2500320038004500500055006500
Saiz RollerDiameter (mm)200250300350400450450
Lebar (mm)100120150160180200240
Kuasa Motor (kw)Pemacu Tunggal0.751.11.53445.5
Pemacu Dwi///2x1.52x22x22x3
Kelajuan Linear Roller (mm / min)100-1000
Mod Laraskan KelajuanPeraturan frekuensi stepless penukaran frekuensi AC


LINK CEPAT

HUBUNGI KAMI

  NO.508, Bangunan C, Jalan Youyi, Daerah Xishan, Wuxi, China
sales@acmemachinery.cn
  + 86-15716172181
  15716172181
  sales@acmemachinery.cn
  15716172181

MAKLUMBALAS
Hak Cipta © Wuxi Acme Machinery Co., Ltd. Hak cipta terpelihara. Disokong olehLeadong Peta tapak